Krótko o nas

Witamy wszystkich odwiedzających naszą stronę.

Firma została założona w 2008 roku i szybko zdobyła uznanie na rynku sportowym.

Jej właścicielem jest Grzegorz Sudoł, nadal czynny zawodnik, dwukrotny Olimpijczyk, srebrny medalista Mistrzostw Europy i IV zawodnik Mistrzostw Świata.

To uznana na rynku firma specjalizująca się w dziedzinie dostarczenia maksimum korzyści dla sportowców w doborze najlepszego specjalistycznego sprzętu sportowego.

Mając bezpośredni kontakt z fanatykami sportu i rekreacji poznaliśmy potrzeby tego jakże ważnego i bliskiego nam środowiska. Grzegorz Sudoł jako czynny zawodnik i reprezentant naszego kraju w chodzie sportowym jak mało kto zna potrzeby chcących bezpiecznie, dla zdrowia i rywalizacji uprawiać sport.

Zapewniamy bardzo wysoki poziom doradztwa przy doborze i zakupie sprzętu sportowego. Pasją jest lekka atletyka, lecz każdy pasjonat sportu może liczyć na pomoc i jakże ważną opinię. Świadczymy również usługi w jego obrendowaniu w logotypy sponsorów, herby klubowe, miast itd. Doświadczona kadra (Dariusz Żak to były Mistrz Polski w biegach górskich) pomoże Państwu we wszelkich wątpliwościach czy pytaniach dotyczących naszych produktów.

Jeśli potrzebujecie Państwo poznać naszą opinię na temat wybranych przez siebie produktów – czekamy na kontakt. Każdy pasjonat sportu, amator jak i profesjonalista jest dla nas ważnym SPARINGPARTNEREM.

Firma realizuje również zamówienia, wybiegające poza zakres jaki jest na stronie internetowej. Wyposażenie sam gimnastycznych, siłowni, dostarczanie koszulek okolicznościowych na różnego rodzaju wydarzenia, i inne zlecone przez klienta.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm: AGISKO, POLAR.

G&G SPORT
Grzegorz Sudoł

Formularz

Wypełnij formularz, abym mógł się z Tobą skontaktować.